בעיניים כלות, דנה רדא

על הספר: בעיניים כלות

בעיניים כלות הוא רומן מתח עכשווי ומרגש, אשר חושף פן נוגע ללב של הכמיהה להבאת ילד לעולם והשפעתה על הזוגיות, לצד עלילת מתח מפותלת. הספר מתאר את סיפורה של עיינה, מהנדסת במקצועה אשר עובדת בחברה מצליחה ויש לה זוגיות מושלמת עם בעל אוהב. כך לפחות חושבים כל מכריה. איש אינו יודע שחייה מרוסקים. היא מסתירה סוד, ואשמה כבדה. כשחלומה ללדת תינוק מתנפץ ובעלה עוזב היא בודדה מתמיד.
הדבר היחיד שמעורר עניין אצל עיינה הוא פרויקט חדש שהיא יוזמת להצלת מפעל כושל בצפון. מאותו רגע משתנה כל מה שהיא חשבה על עצמה, על חייה ועל הסובבים אותה. כעת היא מעורבת בפרשת רצח, מחוזרת על ידי הבעלים של המפעל, ומגלה סודות הקשורים למשפחתה. עיינה יודעת שהיא מסתכנת, אבל היא לא מסוגלת לוותר. היא חייבת לפתור את התעלומה ולמצוא את הקשר בין כל ההתרחשויות. יותר מכל, היא חייבת לשקם את עצמה, את נשיותה, ולהילחם על האהבה האמיתית שלה.

הסתקרנתם? מוזמנים לקרוא כאן את הפרקים הראשונים מהספר.

ממש הסתקרנתם ואתם חייבים לדעת את כל מה שקרה לפני הבלוג? הספר זמין לרכישה ברשתות הספרים בארץ, וכן בחנויות הספרים האינטרנטיות:
ביבוקס
אינדיבוק 
צומת ספרים
עברית

על עיינה מזרחי

עיינה מזרחי היא הבחורה הכי אחראית, רצינית ומאורגנת שיש. היא אוהבת לנהל כל דבר ברשימות דקדקניות. היא כל כך מאורגנת עד שזה עלה לה במשבר רציני בחיי הנישואים שלה. היא מהנדסת במקצועה, ועובדת בחברה שעלתה לאחרונה לכותרות. עיינה עומדת על העקרונות שלה (ויש לא מעט כאלה), ואוהבת לומר את האמת גם אם היא לא נעימה. היא תעשה הכל למען האהובים שלה.

לאחר שחוותה טיפולי פוריות שכשלו, הייתה חלק מפרשיית רצח וכמעט איבדה את כל מי שהיא אוהבת – אפשר לומר שהיא כבר רואה דברים אחרת. עד כמה אחרת? את זה תצטרכו לקרוא בבלוג החדש שהיא פתחה כדי לדבר על הדברים סוף סוף.

מדוע החלטתי לפתוח בלוג לעיינה?
דנה רדא, בעיניים כלות

על דנה רדא הסופרת

דנה רדא גם היא מהנדסת תעשייה וניהול במקצועה, וגם היא אוהבת להכין רשימות ולכתוב. דנה נשואה ואם לשני פעוטות. בדומה לעיינה, גם דנה עברה טיפולי פוריות ואת כל מה שכרוך בהם. דנה עוסקת בכתיבה משנות נעוריה, זכתה בתחרויות הסיפור הקצר ואף פרסמה טור באתר ynet.

ספרה "בעיניים כלות", המבוסס בחלקו על חוויותיה האישיות, יצא לאור בשנת 2018 בהוצאת "יהלומים" וזכה לביקורות אוהדות. בעקבות שאלות רבות על מה שקרה לעיינה לאחר הספר, וגם על תהליך הכתיבה עצמו (ועל קווי הדמיון בין דנה לעיינה), החליטה דנה לכתוב בלוג אשר יענה על כל השאלות הללו ואף יותר.

ממש הסתקרנתם ואתם חייבים לדעת את כל מה שקרה לפני הבלוג? הספר זמין לרכישה ברשתות הספרים בארץ, וכן בחנויות הספרים האינטרנטיות:
ביבוקס
אינדיבוק 
צומת ספרים
עברית

המלצות קוראים

הצטרפו לרשימת התפוצה שלי

אתם יודעים כמה שאני אוהבת סדר, אז תהיו מסודרים ותרשמו לבלוג שלי
מאוד פשוט וקל – תכניסו את האימייל שלכם ואני אדאג לשאר

דנה

דנה רדא, בעיניים כלות

מוזמנים ליצור איתי קשר